Nad czym pracujemy?

Bioreaktor beztlenowy

Jest to urządzenie, dzięki któremu z wody będą usuwane związki chemiczne. Będzie miał formę płyty leżącej pod złożem. Urządzenie dostępne w II połowie 2015 roku.

Aktualizacja na dzień 6.08.2015: bioreaktor zainstalowany w akwarium testowym, w najbliższych dniach będziemy prowadzić testy regeneracji wody zebranej z odpieniacza w naszym akwarium testowym.

Suktor czelustni

Jest to urządzenie, dzięki któremu niepożądane cząstki pływające w wodzie będą wyłapywane przez mułapkę jeszcze skuteczniej. Urządzenie dostępne w 2016 roku.

Oświetlenie LED

Niedawno (czerwiec 2015) nasza oferta wzbogaciła się o kompaktową, dwusekcyjną lampę, w której mogą być mocowane świetlówki T5 — aktyniczne lub inne (np. białe). W tej chwili pracujemy nad równie kompaktową, pasującą do wnęki przekrycia z oświetlaczem, lampą opartą o didy LED. Pierwsze egzemplarze takich lamp powinny być dostępne jeszcze w tym roku.

 

Odpieniacz do wody słodkiej

Dziś, odpienianie wody słodkiej prowadzone jest z umiarkowanym rezultatem w drogich i wysilonych technicznie urządzeniach. Aquanetta wie jak skutecznie i wydajnie pozbawić słodką wodę rozpuszczonych w niej zanieczyszczeń. Prototyp w trakcie budowy!